Simon är Art Director och en mästare på annonsproduktion. Snabb som blixten och alltid med ett klanderfritt resultat. Slå en signal till honom för att få perfekta produktioner eller veckans trav-rad till din inkorg.

simon@adgrabber.io
Simon Sandeborg
Simon Sandeborg

Nina är Försäljningsansvarig med lång erfarenhet från tv-branschen. Det hade varit kul att lista alla hennes framgångar, men den här texten tillåter inte så många tecken. Snacka med Nina om du har en kampanj eller ett projekt som du vill ge lite raketbränsle. Nina älskar utmaningar och kommer inte ge sig förrän hela din målgrupp kan ditt namn.

nina@adgrabber.io
0768507623
Nina Norberg
Nina Norberg

Malin är Kampanjansvarig med lång erfarenhet och med öga för vilka annonser som kommer flyga. En stjärna på att hitta nya målgrupper och lösningar. Det finns inte en vara eller tjänst som Malin inte kan klura ut en ny möjlig målgrupp för. Varmt välkommen att utmana henne!

malin@adgrabber.io
Malin Eriksson
Malin Eriksson

Robin är Kampanjansvarig och medgrundare till företaget. Med ett strategiskt sinne och lång erfarenhet är Robin en viktig grundbult i företaget. Han är även framröstad som den adgrabber med snyggast stil. Hör av dig till honom om du vill snacka kampanjer eller dagens outfit.

robin@adgrabber.io
0704153499
Robin Thyselius
Robin Thyselius

Frida är Medierådgivare och vår spjutspets på västkusten. Hon har lång erfarenhet inom annonsering både digitalt och print. Snacka med Frida om du har frågor kring marknadsföring, eller om du vill höra dagens vits.

frida@adgrabber.io
0704102740
Frida Nyberg
Frida Nyberg

Katja är Art Director och nörd på visuell kommunikation. Hon hittar alltid nya vinklar och spännande utryck för att kommunicera ditt budskap. Skicka ett mail till henne och vi kan garantera ett nytt visuellt grepp på din kampanj!

katja@adgrabber.io
Katja Possner
Katja Possner

Sarah är VD och medgrundare till företaget. Med 100(0) bollar i luften och ett nätverk utöver det vanliga kommer hon hjälpa dig med både annonsering och snabbnummer till stans bästa bilmek eller take-away. Vad du än behöver, så kan Sarah hjälpa dig!

sarah@adgrabber.io
0704103311
Sarah Sinclair
Sarah Sinclair