Sarah är VD och medgrundare till företaget. Med över 15 års erfarenhet inom radio, tv, print och digital marknadsföring är hon definitivt vad man brukar kalla en senior medierådgivare. Hon är Smålands Go-to person inom marknadsföring och hjälper dig gärna, så länge du inte kallar henne senior.

sarah@adgrabber.io
0704103311
Sarah Sinclair
Sarah Sinclair – CEO & medierådgivare
sarah@adgrabber.io
0704103311

Robin är Kampanjansvarig och medgrundare till företaget. Med ett strategiskt sinne och lång erfarenhet är Robin en viktig grundbult i företaget. Han är även framröstad som den adgrabber med snyggast stil. Hör av dig till honom om du vill snacka kampanjer eller dagens outfit.

robin@adgrabber.io
0704153499
Robin Thyselius
Robin Thyselius – Kampanjansvarig & medgrundare
robin@adgrabber.io
0704153499

Fanny är medierådgivare med ett otroligt driv (och godissug). En talang i att organisera de mest kaosartade situationer. Kanske beror det på sockerkicken eller så är hon bara grym på det hon gör helt enkelt. Slå en signal till henne om du vill ha hjälp att få ihop alla lösa trådar och idéer till en riktigt grym kampanj!

fanny@adgrabber.io
Fanny Volmerdal
Fanny Volmerdal – Medierådgivare
fanny@adgrabber.io

Sizar är medierådgivare och kampanjansvarig och som Gen Z käkade han digital marknadsföring till frukost redan som barn. Här finns en stor nyfikenhet och passion för att utveckla varumärken. Slå honom en signal om du vill ha hjälp med din nästa kampanj, eller varför inte bara snacka lite fotboll?

sizar@adgrabber.io
Sizar Namroud – Medierådgivare & Kampanjansvarig
sizar@adgrabber.io

Kristian är Paid Social Specialist med e-commerce i blodet. En äkta fighter som aldrig ger sig. Det gäller både inom kampsport och annonsering på sociala medier. Om du vågar så är han garanterat öppen för en utmaning. Han är snäll, vi lovar!

kristian@adgrabber.io
Kristian Shamon
Kristian Shamon – Paid Social Specialist
kristian@adgrabber.io

Ida är Customer Success Manager. Hennes härliga engagemang smittar av sig i allt hon rör vid. Skapa effektiva lösningar som driver projekt framåt är hennes grej. Ett hinder är aldrig för stort. Vågar du utmana henne?

ida@adgrabber.io
Ida Mbenga
Ida Mbenga – Customer Success Manager
ida@adgrabber.io

Mikaela är mediespecialist och kampanjansvarig med erfarenhet från eventbranschen. Med sitt ihärdiga engagemang och obegränsade energi varvar hon kampanjoptimering med maratonlöpning. Hon ger sig minsann inte förrän resultaten rullar in!

mikaela@adgrabber.io
Mikaela Duhrin
Mikaela Duhrin – Mediespecialist & kampanjansvarig
mikaela@adgrabber.io

Simon är kampanjansvarig och Art Director, en mästare på annonsproduktion. Snabb som blixten och alltid med ett klanderfritt resultat. Slå en signal till honom för att få perfekta produktioner eller veckans trav-rad till din inkorg.

simon@adgrabber.io
Simon Sandeborg
Simon Sandeborg – Art Director & kampanjansvarig
simon@adgrabber.io

Elmedin är SEO & SEM Specialist och en mästare på att ranka högt på Google. Med Elmedin lär du dig garanterat något nytt varje dag. Den här killen har till och med skapat en SEO-anpassad Spotifylista!? Vill du snacka (eller lyssna) på sökordsoptimering så hör av dig till Elme!

elmedin@adgrabber.io
SEO-Specialist
Elmedin Grahovic – SEO & SEM Specialist
elmedin@adgrabber.io

Malin är Kampanjansvarig med lång erfarenhet och med öga för vilka annonser som kommer flyga. En stjärna på att hitta nya målgrupper och lösningar. Det finns inte en vara eller tjänst som Malin inte kan klura ut en ny möjlig målgrupp för. Varmt välkommen att utmana henne!

malin@adgrabber.io
Malin Eriksson – Mediespecialist & kampanjansvarig
malin@adgrabber.io

Katja är Art Director och nörd på visuell kommunikation. Hon hittar alltid nya vinklar och spännande uttryck för att kommunicera ditt budskap. Skicka ett mail till henne och vi kan garantera ett nytt visuellt grepp på din kampanj!

katja@adgrabber.io
Katja Possner
Katja Possner – Art Director & Kommunikatör
katja@adgrabber.io

Stefan är vår strategiska rådgivare inom Marketing Automation & Konverteringsoptimering. Han är en mästare på att driva automatiserade processer och att konvertera online. Inget låter lika vackert som ett självspelande piano. Råkar pianot vara ostämt så är han rätt man för jobbet!

stefan@adgrabber.io
Stefan Vikström
Stefan Vikström – Strategisk rådgivare inom Marketing Automation
stefan@adgrabber.io

Eveline är Digital Content Specialist. Hon talar och skriver med bönder på bönders vis och med de lärde på latin. Kanske var det en överdrift, kanske inte. Men vill du vet var, när och hur du ska tala med din målgrupp så har du kommit rätt. För tillfället är Eveline föräldraledig.

eveline@adgrabber.io
Eveline Bergsten – Digital Content Specialist
eveline@adgrabber.io

Osäker på vem du söker?
Skriv i fomuläret så kontaktar vi dig.