Stefan är vår strategiska rådgivare inom Marketing Automation & Konverteringsoptimering. Han är en mästare på att driva automatiserade processer och att konvertera online. Inget låter lika vackert som ett självspelande piano. Råkar pianot vara ostämt så är han rätt man för jobbet!

stefan@adgrabber.io
Stefan Vikström

Simon är Art Director och en mästare på annonsproduktion. Snabb som blixten och alltid med ett klanderfritt resultat. Slå en signal till honom för att få perfekta produktioner eller veckans trav-rad till din inkorg.

simon@adgrabber.io
Simon Sandeborg
Simon Sandeborg

Nina är Försäljningsansvarig med lång erfarenhet från tv-branschen. Det hade varit kul att lista alla hennes framgångar, men den här texten tillåter inte så många tecken. Snacka med Nina om du har en kampanj eller ett projekt som du vill ge lite raketbränsle. Nina älskar utmaningar och kommer inte ge sig förrän hela din målgrupp kan ditt namn.

nina@adgrabber.io
0768507623
Nina Norberg
Nina Norberg

Eveline är Contentstrateg eller Innehållsstrateg som det också heter. Hon talar och skriver med bönder på bönders vis och med de lärde på latin. Kanske var det en överdrift, kanske inte. Men vill du tala med din målgrupp så har du kommit rätt.

eveline@adgrabber.io
Eveline Bergsten

Malin är Kampanjansvarig med lång erfarenhet och med öga för vilka annonser som kommer flyga. En stjärna på att hitta nya målgrupper och lösningar. Det finns inte en vara eller tjänst som Malin inte kan klura ut en ny möjlig målgrupp för. Varmt välkommen att utmana henne!

malin@adgrabber.io
Malin Eriksson
Malin Eriksson

Robin är Kampanjansvarig och medgrundare till företaget. Med ett strategiskt sinne och lång erfarenhet är Robin en viktig grundbult i företaget. Han är även framröstad som den adgrabber med snyggast stil. Hör av dig till honom om du vill snacka kampanjer eller dagens outfit.

robin@adgrabber.io
0704153499
Robin Thyselius

Frida är Medierådgivare och vår spjutspets på västkusten. Hon har lång erfarenhet inom annonsering både digitalt och print. Snacka med Frida om du har frågor kring marknadsföring, eller om du vill höra dagens vits.

frida@adgrabber.io
0704102740
Frida Nyberg

Katja är Art Director och nörd på visuell kommunikation. Hon hittar alltid nya vinklar och spännande utryck för att kommunicera ditt budskap. Skicka ett mail till henne och vi kan garantera ett nytt visuellt grepp på din kampanj!

katja@adgrabber.io
Katja Possner
Katja Possner

Sarah är VD och medgrundare till företaget. Med över 15 års erfarenhet inom radio, tv, print och digital marknadsföring är hon definitivt vad man brukar kalla en senior medierådgivare. Hon är Smålands Go-to person inom marknadsföring och hjälper dig gärna, så länge du inte kallar henne senior.

sarah@adgrabber.io
0704103311
Sarah Sinclair

Osäker på vem du söker?
Skriv i fomuläret så kontaktar vi dig.