Möt vårt
drömteam!

En tight sammansvetsad familj där alla är lika olika. Något som är en ständig
källa till både skratt och nya idéer där alla bidrar med olika perspektiv och erfarenheter.

Här kan läsa mer om oss och spana in våra lediga tjänster.

Osäker på vem du söker?
Skriv i fomuläret så kontaktar vi dig.

Sarah Sinclair – CEO & medierådgivare
sarah@adgrabber.io
Ring: 070-410 33 11

Frida Nyberg – Partner & medierådgivare
frida@adgrabber.io
Ring: 070-296 44 55
Mikaela Duhrin – Mediespecialist & kampanjansvarig
mikaela@adgrabber.io
Ida Milton – Junior projektledare & content creator
ida@adgrabber.io
Kalle Snellman – Digital specialist
kalle@adgrabber.io

Jimmy Lindström – Digital strateg
jimmy@adgrabber.io

Robin Thyselius – Kampanjansvarig & medgrundare
robin@adgrabber.io
Ring: 070-415 34 99

Simon Sandeborg – Art Director & kampanjansvarig
simon@adgrabber.io

Jenny Staversjö – SEO-specialist & inbound manager
jenny@adgrabber.io

Malin Eriksson – Mediespecialist & kampanjansvarig
malin@adgrabber.io